احتمال افزایش سقف شرکت‌کنندگان تماس تصویری گروهی در واتساپ ,

menuordersearch
digi-iphone.com
۱۳۹۹/۱/۳۱ یکشنبه
(0)
(0)
احتمال افزایش سقف شرکت‌کنندگان تماس تصویری گروهی در واتساپ
احتمال افزایش سقف شرکت‌کنندگان تماس تصویری گروهی در واتساپ

پیامرسان واتساپ در حال آزمایش قابلیتی است که اجازه برقراری تماس تصویری گروهی با حضور بیش از چهار شرکت کننده را میدهد. به نظر میرسد این تصمیم به دلیل شیوع ویروس کرونا و به منظور رقابت با پلفترمهایی مثل Zoom و اسکایپ گرفته شده است.

همانطور که میدانید در حال حاضر بیشتر از 4 نفر در آن واحد نمیتوانند در واتساپ تماس تصویری انجام دهند، اما به نظر میرسد در آینده این محدودیت برداشته خواهد شد. سایت WABetaInfo با بررسی آخرین نسخه بتای واتساپ، کدی مخفی در آن کشف کرده که نشان میدهد محدودیت کاربران تماس تصویری در این پیام رسان به زودی از میان خواهد رفت.

به نظر میرسد ایجاد تغییرات در تماس تصویری واتساپ به پاندمی کرونا ربط داشته باشد. مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا وابستگی زیادی به تماسهای صوتی و تصویری پیدا کردهاند و بسیاری از آنها برای کارهای اداری از پلتفرمهایی مثل Zoom, Google Hangout، اسکایپ و برنامههای دیگر استفاده میکنند.

واتس اپ

واتساپ به دنبال برداشتن محدودیت در تماس تصویری

واتساپ اما به خاطر محدودیت چهار نفره در تماس تصویری، جزو برنامههای محبوب شرکتها نیست و به نظر میرسد مدیران این پیام رسان به همین دلیل به دنبال برداشتن محدودیت در تماسهای تصویری هستند. این پلتفرم تاریخ رونمایی از قابلیت جدید را اعلام نکرده، اما وب سایت WABetaInfo میگوید قابلیت یاد شده در قالب آپدیت در هفتههای آتی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

سایت یاد شده در گزارش خود اشاره میکند که پس از آپدیت جدید، سقف کاربران تماس تصویری در واتساپ احتمالاً به شش، هشت، ده یا دوازده نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

مردم به خاطر شیوع ویروس کرونا در خانهها محبوس شدهاند و وابستگی آنها به پلفترمهای تماس تصویری افزایش بی سابقهای پیدا کرده است و سران واتساپ میتوانند با افزایش سقف کاربران تماس تصویری، علاوه بر کاربران عادی، کسب و کارها را هم به استفاده از این پیام رسان ترغیب کنند.

واتساپ اخیراً به خاطر پخش گسترده اخبار جعلی در مورد بیماری کووید 19، فوروارد کردن پیامها را محدودتر کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramaparat
logo

دفتر مرکزی :
تهران ، جمهوری ، ساختمان آلومینیوم ، طبقه دوازدهم ، واحد 1237
شماره های تماس :
02166715604
02166701591
دفتر کرج:
سه راه گوهردشت ، جنب شیرینی مهران یزدی
02634432177
02634437166