رونمایی کوالکام از ۲ چیپ بلوتوثی جدید ,

menuordersearch
digi-iphone.com
۱۳۹۹/۱/۷ پنج شنبه
(0)
(0)
رونمایی کوالکام از ۲ چیپ بلوتوثی جدید
 رونمایی کوالکام از ۲ چیپ بلوتوثی جدید

کوالکام از دو چیپ بلوتوثی جدید برای ایربادهای بی سیم رونمایی کرده که امقابلیت ساخت مدل هایی ارزانتر با کارایی بالا و امکانات بی نظیر حذف نویز را فراهم می سازند.

این تراشه ها که QCC514x و QCC304x نام دارند از فناوری TrueWireless Mirroring کوالکام برای برقراری ارتباط بلوتوثی با ثبات تر پشتیبانی کرده و به سخت افزارهایی یه خصوص برای حذف نویز فعال و دستیارهای صوتی مجهز شده اند.

TrueWireless Mirroring به جای اینکه هر دو گوشی ایرباد را به موبایل متصل کنید یکی از آنها را متصل کرده و سپس آنرا به گوشی دیگر میرور میکند. این سیستم به نحوی طراحی شده که هر دو گوشی را به عنوان دستگاهی واحد به موبایل معرفی می کند تا سطح همگام سازی های مورد نیاز کاهش پیدا کند.

 

ایر باد

چیپ بلوتوثی کوالکام

دیگر امکانات شاخص این چیپ ها ANC هیبرید است که خبر از پیاده سازی حذف نویز فعال در ایربادهای ارزانتر را به ارمغان می آورد. این مدل ها در عین حال به امکاناتی مجهز شده اند که امکان شنیدن صدای محیط با شفافیت بالا را نیز فراهم می کند. کوالکام در کنار تمام این امکانات چیپ های جدید را از نظر مصرف انرژی هم تا حدبسیاری بهینه سازی کرده است.

چیپ های QCC514x و QCC304x تا حد زیادی شبیه هم هستند و تمایزاصلی آنها به شکل فعال سازی دستیار صوتی بر می گردد. QCC514x مثل ایرپاد و اکوبادز از فعال سازی با بیان کلمه ای خاص پشتیبانی می کند اما در مدل های مجهز به تراشه QCC304x کاربر برای فراخوانی دستیار باید کلیدی فیزیکی را فشار دهد.

کوالکام با تبدیل کردن دستیار صوتی هوشمند و حذف نویز فعال به امکانی متداول در ایربادهای ارزانتر ما را به زمانی وارد می کند که برای دسترسی به این قابلیت ها دیگر به پرداخت هزینه بالا برای اپل ایرپاد و سونی WF1000XM3 نیازی نداشته باشیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramaparat
logo

دفتر مرکزی :
تهران ، جمهوری ، ساختمان آلومینیوم ، طبقه دوازدهم ، واحد 1237
شماره های تماس :
02166715604
02166701591
دفتر کرج:
سه راه گوهردشت ، جنب شیرینی مهران یزدی
02634432177
02634437166